KAUBA OSTU-MÜÜGI TINGIMUSED 

TINGIMUSED

Kuidas osta tooteid veebipoest www.maitseained.ee (www.spices.ee)?

Kuidas sooritada ostu meie e-poes?

Looge endale isiklik konto meie Veebipoes www.maitseained.ee (www.spices.ee)

1.      Valige välja toode või tooted mida soovite osta.

2.      Lisage need ostukorvi.

3.      Jätkamiseks klõpsake üleval paremal nurgas oleval ostukorvi lingil.

4.      Veenduge et ostukorvis olevad tooted ja kogused on just need mida soovisite.

5.      Kui olete veendunud et kõik on õige siis vajutage lingil "jätka ostu vormistamisega".

6.      Järgmisel lehel sisestage andmed, kelle nimele hiljem vormistatakse arve

7.      Veenduge et sisestatud andmed on õiged ja vajutage nupule "jätka"

8.      Valige tarneviis ja vajutage „jätka“

9.      Valige sobiv Itella Smartpost pakiautomaat. Tarne teenused osutab Itella Estonia OÜ: Loomäe tee 13, 75306, Lehmja küla, Rae vald | info@smartpost.ee, infotelefon: (+372) 53 495 775 Pakiautomaatide asukohad:https://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

10.  Valige makseviis „Pay by Makecommerce“

11.  Valige sobiv pank

12.  Lugege läbi „Kasutustingimused“ ja kinnitage „nõustun kasutastingimustega“

13.  Valige nupp „maksma“ ning Teid suunatakse internetipanga lehele, kus on võimalik tasuda tellimuse eest. Peale seda saadetakse tellimiskinnitus Teie e-maili aadressile.

14.  Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadab Itella Smartpost paki saaja mobiiltelefonile SMS-teate, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks.

Olge tellimuse vormistamise täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja probleemideta kohaletoimetamine.

KASUTUSTINGIMUSED JA PRIVAATSUSPOLIITIKA

Veebipoe www.maitseained.ee (samuti www.spices.ee, edaspidi Veebipood) omanik on ALPHA Capital Advisors OÜ (registrikood 12207539), asukohaga Haigla 2a, Maardu, Harjumaa 74116).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Müügihinnad ei sisalda käibemaksu.

Hinnale lisandub tasu kauba kohaletoimetamise eest. Kauba kohaletoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Kauba eest tasumine

Tehingud arveldatakse eurodes.

Pangalink – Võimalus tasuda kauba eest internetipanga kaudu. Peale tellimuse esitamist valige soovitud pangalink, mis suunab Teid valitud internetipanka.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb omada Veebipoes kontot. Soovitud tooted lisage ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks täitke nõutud andmeväljad ning kinnitage tellimus.

Seejärel saadetakse sisestatud e-posti aadressile arve tellimuse kohta. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Meie kaupluses tarnitakse tooteid Itella Smartpostiga elukohajärgsesse pakiautomaati või kulleriga tellitud aadressile. Tarnimine toimub Eesti piires.

Tellimust kinnitades valige endale sobiv transpordiviis.

NB! Maksimaalne kauba tarneaeg 15 päeva. Kui kaup laos puudub, makstakse ostjale makstud summa tagasi.

Kaubatellimuse korral summas 30 EUR ja rohkem on kauba tarne Itella Smartpost pakiautomaatile tasuta, Eesti piires.

Teistesse riikidesse tellimiseks palun võtke ühendust: info@maitseained.ee.

Tellimuse tühistamine ja toote tagastaminе

Kliendil on õigus peale toodete eest tasumist kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates www.maitseained.ee (www.spices.ee) e-poe elektronposti aadressile info@maitseained.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbri ning oma panga arvelduskonto numbriga või helistades ALPHA Capital Advisors OÜ telefonile +372 6206 333

 Peale toodete kättesaamist on kliendil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või vahetada välja mõne muu toote vastu, saates e-poe aadressile vastavasisulise teate koos tellimuse numbri, oma panga arvelduskonto numbri või helistades ALPHA Capital Advisors OÜ kontakttelefonil +372 6206 333

NB! Kasutamise tunnustega toodete tagastusest on ALPHA Capital Advisors OÜ-l õigus keelduda. Kui kaup on olnud kasutusel, see tähendab, et pakend on avatud, siis kaup vahetusele ja tagastamisele ei kuulu.

Kõik küsimused, mis on seotud kauba tagastamisega, saata aadressile: Info@maitseained.ee mitte hiljem kui 14 päeva alates kauba kättsesaamisest ja lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadlusandlusele.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust Itella Smartpost OÜ -le selleks, et kaup kohale toimetada.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti  aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-posti info@maitseained.ee teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.

ALPHA Capital Advisors OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. ALPHA Capital Advisors OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. ja Itella Estonia OÜ-le tarneteenuste osutamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitunud andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades kliendituge e-posti teel.

Säilitamine

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.

Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Ülekandmine

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Pretentsioonide esitamisе kord

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@maitseained.ee või helistada telefonil: +372 6206 333.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@maitseained.ee.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitudlepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Lisainfo:

·        https://komisjon.ee/

·        www.ec.europa.eu